Fotó: twitter.com/GironaFC

Légiósok: A La Liga-csapatba berobbant magyar védő jövőjéről kulcsfontosságú bejelentést tettek - hivatalos

A 19 éves magyar védő három évvel meghosszabbította a jövő nyáron lejáró szerződését a Gironánál.
Nyikes Zoltán 2024. február 2., péntek 11:26
Fotó: twitter.com/GironaFC
A 19 éves magyar védő három évvel meghosszabbította a jövő nyáron lejáró szerződését a Gironánál.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. február 2., péntek 11:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Péntek délelőtt a spanyol bajnokság második helyén álló Girona a hivatalos oldalán jelentette be, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította az utánpótlás-válogatott magyar védő, Yaakobishvili Antal szerződését - a 19 éves játékos eddigi megállapodása jövő nyáron járt volna le.

Mint ismert, az U21-es magyar válogatott játékos két héttel ezelőtt a Rayo Vallecano elleni Spanyol Kupa-mérkőzésen mutatkozott be a Gironában, méghozzá nem is akármilyen teljesítménnyel, a lefújást követően folyamatosan áradozott róla a spanyol sajtó.

Yaakobishvili ezt követően csereként beállva a Sevilla elleni bajnokin is megbízhatóan játszott, majd múlt hét szerdán az újabb kupatalálkozón már a kezdőcsapatban bizonyíthatott.

Olvastad már?
Magyar nevelőedzője a La Ligába berobbant Yaakobishviliről: "A legnehezebb mozgásformákat is azonnal lekopírozta, amire csak kevesen képesek ennyi idősen"
Nem túlzás, Yaakobishvili Antal berobbant a spanyol futballba. Egy hete szinte folyamatosan a Girona fiatal magyar tehetségéről cikkeznek Spanyolországban. Honlapunk megkereste azt a magyar szakembert, aki az első edzője volt itthon. Somodi László elmondta, milyen adottságokból lehetett már látni óvodás korában is, hogy többre viheti, mint az átlag.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz