Vitor Roque azért két gólt is rúgott a Mexikó elleni 3-2 során.
A Barcelona helyett ebben a szezonban kölcsönben a Betisben bizonyíthat a katalánok 40 millió euróért vett csodagyereke, a 19 éves Vitor Roque. A brazil játékos ezekben a napokban az U20-as válogatottnál jár, ahol két gólt is szerzett a Mexikó elleni 3-2-es, barátságos meccsen elért győzelem során.
De nemcsak ezzel, hanem egy nem mindennapi módon elpuskázott ziccerrel is felhívta magára a figyelmet, amely az alábbi videóban látható.
O gol perdido pelo Vitor Roque em amistoso da seleção sub 20 contra o México
byu/stayfeathery infutebol
Átigazolások
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.
KBSC
3 távozó
A Kazincbarcika bejelentette, hogy Ferencsik Bálint és Kun Olivér fél évig az Ózd-Sajóvölgye csapatához távoznak kölcsönben. Boros Zsombor pedig végleg Mosonmagyaróvár színeiben folytatja.