A válogatott szünet előtt zsinórban három mérkőzésen kapott ki a Liverpool, amely a bajnokságban a Crystal Palace és a Chelsea, míg a Bajnokok Ligájában a Galatasaray ellen maradt pont nélkül.
A csapat teljesítménye mellett nem mentek el szó nélkül a szurkolók és a szakértők sem. Elmondta a véleményét Gary Neville, a Manchester United korábbi angol válogatott játékosa is. A Mirror cikke szerint az 50 éves egykori hátvéd nem lepődött meg azon, hogy Arne Slot a Chelsea elleni rangadón 55 perc elteltével lecserélte Kerkezt.
- Őszintén mondom, Kerkez Milos jelenleg úgy néz ki, mint egy ifijátékos. Tudom, hogy egy jó játékos, de most úgy szerepel, mintha az ifiben, vagy az U21-eseknél játszana. Néha naivnak tűnik, úgy néz ki, mint egy kisbaba - mondta Neville, aki azon már meglepődött, hogy Kerkez nehezen alkalmazkodik a 'Poolhoz, hiszen a Premier League-en belül váltott klubot.
Neville nem csak Kerkezbe, de Jeremie Frimpongot és Conor Bradley-t is kritizálta, míg a Liverpool támadójátékát egyenesen "haszontalannak" nevezte.
A "vörösök" a 2. helyen állnak a Premier League-ben, a válogatott szünet után - október 19-én - pedig a Manchester United ellen játszanak rangadót.



