Fotó: Liverpool FC/Liverpool FC via Getty Images

Kerkez a kritikusoknak is üzent, miután klasszis meccse volt a derbin: "Ott fejlődtem a legtöbbet"

A múlt heti kritikák után Kerkez Milos a Mersey-parti rangadón válaszolt a kétkedőknek: remek teljesítménnyel segítette győzelemhez a Liverpoolt az Everton ellen, majd kiemelte, hogy védekezésben lépett előre a legtöbbet, és hálás az edzőjének a bizalomért.
Csakfoci.hu 2025. szeptember 21., vasárnap 16:49
Fotó: Liverpool FC/Liverpool FC via Getty Images
A múlt heti kritikák után Kerkez Milos a Mersey-parti rangadón válaszolt a kétkedőknek: remek teljesítménnyel segítette győzelemhez a Liverpoolt az Everton ellen, majd kiemelte, hogy védekezésben lépett előre a legtöbbet, és hálás az edzőjének a bizalomért.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. szeptember 21., vasárnap 16:49

Mint ismert, a Liverpool Szoboszlai Dominikkel és Kerkez Milossal a kezdőben felállva 2-1-re nyert az Everton ellen a Premier League 5. fordulójának Mersey-parti derbijén, így Arne Slot csapata továbbra is hibátlan teljesítménnyel vezeti a tabellát.

Kerkez Milosnak talán az eddigi legjobb liverpooli meccse volt a szombati, azok után, hogy egy héttel korábban még buta sárgája és korai lecserélése volt a téma, ami miatt az sem volt biztos, hogy egyáltalán kezdő-e lesz a rangadón. A találkozót követően a magyar balbekk így nyilatkozott.

- A világ egyik legjobb klubjában játszhatok, ha nem a legjobban, amire büszke vagyok. Mindent meg akarok tenni ezért a címerért, mindig érzem, amikor magamra húzom a mezt. Szeretnék jól teljesíteni és fejlődni a családomért is. Szeretném meghálálni a belém vetett bizalmat, és igyekszem folyamatosan előrelépni. Úgy érzem, jól beilleszkedtem, alkalmazkodom. Hálás vagyok az edzőnek, hogy hisz bennem és ennyi játéklehetőséget ad.

Tudom, mindenki a gólokról és gólpasszokról beszél, de szerintem a legnagyobb előrelépést abban értem el, hogy 95 percen keresztül képes vagyok koncentrált maradni. Sokkal tudatosabb vagyok védekezésben, úgy érzem, ott fejlődtem a legtöbbet

- tette hozzá Kerkez.

Olvastad már?
Kerkezt dicsérték, Szoboszlait kritizálták Angliában: "Nem lőhet minden meccsen világklasszis gólokat"
Így értékelték a Liverpool szurkolói oldalai és az angol sajtó Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos Everton elleni teljesítményét.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
A Bundesligából igazoltak
Visszatért Győrbe Szép Márton: a 18 éves támadó a Bayer Leverkusentől érkezik és 2029-ig írt alá az ETO-nál.
Ferencváros
Keane a Liverpool kispadjáról
Robbie Keane: "Keresem a lehetőséget, hogy Angliába szerződjek? Nem. Szeretnék majd a Liverpool menedzsere lenni? Nem. Nagyszerűen érzem magam a Ferencvárosnál". (Nemzeti Sport)
ZTE
Újabb távozó
Távozik Zalaegerszegről a 21 éves középpályás, Bakti Balázs, aki karrierjét Lendván, a szlovén élvonalba igyekvő NK Nafta csapatánál folytatja. (ztefc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz