Kellemetlen: Már a 16 között kizúgott a PSG a kupából - videó

A Paris Saint-Germain a nyolcaddöntőben búcsúzott a labdarúgó Francia Kupától, miután szerda este 2-1-re kikapott az Olympique Marseille otthonában.
Csakfoci.hu 2023. február 9., csütörtök 9:20
A Paris Saint-Germain a nyolcaddöntőben búcsúzott a labdarúgó Francia Kupától, miután szerda este 2-1-re kikapott az Olympique Marseille otthonában.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. február 9., csütörtök 9:20

A hazaiak kétszer, a 31. percben Alexis Sánchez büntetőből lőtt góljával, majd az 57. percben Ruszlan Malinovszkij találatával kerültek egygólos előnybe, a vendégek viszont - akiknél Lionel Messi és Neymar végig a pályán volt, de a sérült Kylian Mbappé hiányzott - csak egyszer tudtak egyenlíteni, az első félidő ráadásában Sergio Ramos révén.

A PSG számára az előző idényben is a nyolcaddöntő jelentette a végállomást, akkor tizenegyespárbajban otthon maradt alul a Nice gárdájával szemben. Azt megelőzőn viszont sorozatban hétszer jutott döntőbe, és csak 2019-ben nem nyert.

A PSG-nek idén ez már a kilencedik tétmérkőzése volt - hat bajnoki összecsapás mellett háromszor a kupában lépett pályára -, és a harmadik vereségét szenvedte el. A párizsiak szombaton a Monaco vendégei lesznek a Ligue 1-ben, majd a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán a Bayern Münchent fogadják kedden, míg február 26-án bajnoki jelenésük lesz Marseille-ben. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Fejlemények Abu Fani ügyében
Egy izraeli portál szerint a Fradi kész kompromisszumot kötni Mohammed Abu Fani árát illetően, a középpályásért pedig új országból érdeklődnek.
KBSC
Kölcsönadták a fiatalt
A júniusban a Diósgyőrtől érkezett 18 éves védő, Szalai Bence az NB III-as Dorognál folytatja kölcsönben.
Fradi
Traoré eligazolt
Az FTC bejelentette Adama Traoré távozását. A mali válogatott támadó már alá is írt új csapatában, a török Genclerbirligiben, amely 2+1 évre szerezte őt meg.
Tovább az összes átigazoláshoz