Jobban sikerült a Fradiénál a Leverkusen főpróbája: Lemosták a Herthát a pályáról - videó

A Ferencváros elleni, csütörtöki Európa-liga nyolcaddöntőre készülő Bayer Leverkusen hazai környezetben három góllal legyőzte a Hertha BSC-t a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2023. március 5., vasárnap 17:33
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 5., vasárnap 17:33

Sikerével a Rajna-parti együttes feljött a tizenegyedikről a 9. helyre a tabellán. Diaby és Frimpong 1-1 góllal és gólpasszal zárta a találkozót, de remekül futballozott a harmadik gólt előkészítő német "csodagyerek", Wirtz is a hazaiaknál.

A vendégeknél Dárdai Márton végig a kispadon ült.

BUNDESLIGA, 23. FORDULÓ:

Bayer Leverkusen - Hertha BSC 4-1 (Azmoun 12., Frimpong 21., Diaby 61., Adli 73., ill. Lukebakio 67. - 11-esből)

Így állt fel Xabi Alonso csapata vasárnap:

NB I: A Fradi-úthenger megindult, de a Mezőkövesd talpra állt - döntetlen a Leverkusen elleni főpróbán
Hiába játszott nagy fölényben az FTC a meccs első negyedében, a Mezőkövesd 0-1-ről felállva pontot szerzett a listavezető otthonában, az OTP Bank Liga 22. fordulójának nyitómeccsén.