Fotó: Gualter Fatia/Getty Images

Irtó kínos baki: A BL-himnusz helyett az EL-ét játszották le a sztárcsapat stadionjában a bevonulásnál - videó

Kellemetlen pillanatok Lisszabonban.
Nyikes Zoltán 2025. szeptember 18., csütörtök 22:31
Fotó: Gualter Fatia/Getty Images
Kellemetlen pillanatok Lisszabonban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. szeptember 18., csütörtök 22:31

A Sporting az előző négy idényből háromszor is eljutott a Bajnokok Ligája-főtáblájára, így nem lehet azt mondani, hogy a mostani szezonban kell hozzászokniuk az első számú nemzetközi kupasorozat mérkőzéseinek lebonyolításához a portugál klubnak.

Ennek ellenére igencsak kínos hibát vétettek már a kezdés előtt a Sportingnál, a két csapat bevonulásánál ugyanis az Európa Liga-himnusz csendült fel, közel fél perc erejéig szólt mindenki megdöbbenésére a váratlan induló, mire észbe kaptak a klub munkatársai és a Bajnokok Ligája-himnuszra váltottak át a Kajrat Almati elleni találkozón.

Sporting CP - Kairat Almaty match starts with the Europa League Anthem instead of the Champions League one
byu/LordPunk insoccer

Olvastad már?
Megvan, melyik klubban folytathatja Messi; sokkoló átigazolás jöhet a Manchester City és a United között - külföldi körkép
Ezek voltak a legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világában és a nemzetközi átigazolási piacon.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Bajnernek új csapata van
Az Episzkopi után ismét Görögországban talált magának csapatot a korábbi utánpótlás-válogatott Bajner Bálint, akit hivatalosan is bejelentett a harmadosztályú Aias Salaminas.
Vasas
Jova távozik
Közös megegyezéssel szerződést bontott a Vasas rutinos kapusával, Jova Leventével.
Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.
Tovább az összes átigazoláshoz