Hátrányból fordítva, hosszabbításban jutott tovább a DAC – magyaros csapattal találkoznak

A dunaszerdahelyi DAC hátrányból fordítva, négygólos mérkőzésen jutott tovább az Európa Liga-selejtező 1. köréből.
Csakfoci Admin 2019. július 18., csütörtök 22:32
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 18., csütörtök 22:32

Cracovia-DAC 2-2 , összesítésben 3-3 (Lopes 2., Piszczek 122., ill. Ronan 47., Ramírez 94.)

A hazai pályán játszó Cracovia a második percben megszerezte a vezetést Lopes góljával a DAC elleni Európa Liga-selejtező 1. körének visszavágóján.

Fordulás után Conan egyenlített a 47. percben, majd a 94. Ramírez növelte a dunaszerdahelyiek előnyét. A 122. percben Piszczek egalizált, de mindhiába: a DAC összesítésben 3-3-al jutott tovább a következő fordulóba, ahol az Ugrai Rolandot és Megyeri Balázst foglalkoztató görög Atromitosszal találkoznak jövőhéten.

Cracovia: Peskovic - Rapa, Helik, Jablonsky, Ferraresso - Hanca (Piszczek 94.), Dabrowski (Dimun 72.), Gol, Cecaric (Huesca 102.) - Lopes (Wdowiak 84.), van Amersfoort

DAC: Jedlicka - Kostrna, Satka, Kruzliak, Davis - Vida M. - Cmelík (Blackman 24.), Ronan, Kalmár (Taiwo 106.), Divkovic (Beskorovajnyj 120.) - Ramírez (Vida K. 98.)

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.