A Philadelphia Union magyar válogatott játékosa szerencsére kisebb sérüléssel megúszta, de a Ligák Kupája negyeddöntőjén nem játszhat.
Jó hírek érkeztek Gazdag Dánielről, azok után, hogy a Philadelphia Union magyar válogatott játékosát térdsérülés miatt le kellett cserélni a magyar idő szerint szerda hajnalban rendezett, New York Red Bulls elleni Ligák Kupája-találkozóról.
Gazdagnak a belső oldalszalagjával lettek problémák, de térdsérülése enyhébb a vártnál, így 1-2 héten belül visszatérhet a pályára - számolt be róla a Jenkifoci Facebook-oldala.
Az biztossá vált, hogy egy fontos találkozóról így is biztosan lemarad, ugyanis nem léphet pályára a mexikói Queretaro elleni, szombat hajnali Ligák Kupája-negyeddöntőn. A Unionnak már csak három párharcot kell győztesen megvívnia a sorozat megnyeréséért.
Olvastad már?
Amerikából hoz haza magyar játékost a Vasas - hivatalos bejelentés
Az NB II-es angyalföldi klub az Újpest és a DVSC korábbi futballistájával erősít.
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.
Nyíregyháza
Dreskovic sem marad
A 28 éves montenegrói válogatott védő, Meldin Dreskovic a tavaszi szezonra érkezett kölcsönben a Nyíregyházához, 14 bajnokin 1 gólt szerzett. Most visszatért a Bundesliga 2-es Darmstadthoz.