Beséék megverték a friss bajnokot, nagyon fontos győzelmet szereztek

Bese Barnabás és a Le Havre feljutási osztályozót jelentő helyen áll.
Budai László 2018. április 30., hétfő 20:53
Bese Barnabás és a Le Havre feljutási osztályozót jelentő helyen áll.
Szerző: Budai László 2018. április 30., hétfő 20:53

A Bese Barnabással felálló Le Havre fontos mérkőzést játszott a francia másodosztályban: úgy léphetett pályára a friss bajnok, és már feljutó Reims otthonában, hogy amennyiben győz, rájátszást jelentő helyre lép fel.

Ennek megfelelően a vendégek jól kezdtek, és már a 11. percben megszerezték a vezetést Moukoudi révén (0-1). Az állás a hátralévő időben sem változott, így a mérkőzést végigjátszó magyar válogatott védő együttese megszerezte a három pontot.

A Le Havre a három pontnak köszönhetően az ötödik, és két bajnokival a szezon vége előtt Ligue I-es osztályozót jelentő pozícióban áll.

Beséék egyébként óriási formában vannak: bő két hét, egészen pontosan 17 nap alatt ez volt az ötödik bajnokijuk, ebből négyszer nyertek, egyszer döntetlent játszottak. A menetelésnek a magyar játékos is folyamatos főszereplője, a majdnem hibátlan ötös szériának köszönhetően pedig jó esélyük nyílt a feljutásra.

Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz