Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Kihirdette kezdőcsapatát Robbie Keane, a Ferencváros szakvezetője a skót Rangers elleni Európa Liga-mérkőzésre. Mutatjuk a névsort.
A Ferencváros a skót Rangers ellen lép pályára az Európa Liga-alapszakaszának 6. fordulójában. A zöld-fehérek veretlenül állnak a 6. helyen a tabellán, egy újabb győzelemmel pedig nagy lépést tehetnek az egyenes ági továbbjutás felé.
A mérkőzés előtt a Fradi vezetőedzője, Robbie Keane kijelölte kezdőcsapatát. A zöld-fehérek kapuját ismét Gróf Dávid védi, a csatársorban pedig ott van Varga Barnabás.
A kezdőcsapatok
Ferencváros: Gróf – I. Cissé, Raemaekers, Szalai G. – Ötvös – Makreckis, Tóth A., Kanikovszki, O'Dowda – Yusuf, Varga B.
Rangers: Butland – Tavernier, Djiga, Fernandez, Aarons – Raskin, Barron – Gassama, Meghoma, Danilo – Miovszki.
Olvastad már?
Varga Barnabás magától mondott le a 11-esekről: "Keane nem mondta, hogy ne rúgjam"
A Fradi csatára szerint már a nemzetközi porondon is képesek dominálni.
Elolvasom
Átigazolások
Soroksár
Három távozó
Három olyan játékos is távozik, akik évek óta meghatározó szerepet töltöttek be: Króner Martin, Németh Erik és Gálfi Norbert.
PMFC
Visszavonult, de marad
Helesfay Donát, a PMFC 35 éves hálóőre befejezi pályafutását. A piros-feketében 176 bajnoki mérkőzésen pályára lépő ex-kapus erőnléti edzőként és gyógytornászként segíti a csapatot. (pmfc.hu)
Vasas
Hosszabbítás
A csapat 16 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Balogh Áron 2030-ig meghosszabbította szerződését.