Nehéz helyzetbe került Victor Piturca, egykori román szövetségi kapitány az al-Ittihadnál.
A román szakember felmondott a csapatnál, az egyik fő problémája az volt, hogy a megkérdezése nélkül nevezték ki a másodedzőt. Az al-Ittihad vezetői viszont úgy gondolják, Piturca egyoldalúan mondta fel a szerződését, ezért a csapatot irányító sejkek feljelentették a rendőrségen. Ennek következtében a román tréner nem hagyhatja el az országot - írja a Maszol.ro.
Az edző a rijádi román nagykövetséghez fordult, ahol nem tudtak neki egyből segíteni, a klub 24 órát kapott a helyzet rendezésére. Piturca perrel fenyegetőzik.
Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.