Fotó: Ultras-Tifo

Felgyújtották a szektort a vereség után az ultrák - videó

A Crvena zvezda ultrái felgyújtották a vendégszektort a Partizan stadionjában.
Csakfoci.hu 2023. december 21., csütörtök 19:55
Fotó: Ultras-Tifo
A Crvena zvezda ultrái felgyújtották a vendégszektort a Partizan stadionjában.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 21., csütörtök 19:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szerda este a Partizan otthon 2-1 arányban legyőzte a Crvena zvezda együttesét a szerb Szuperliga 19. fordulójában, így hazaiak a bajnokság élére ugrottak.

A Crvena zvezda hírhedt ultrái, a Delije tagjai nehezen viselték, hogy csapatuk vereséget szenvedett, ezért gondoskodtak arról, hogy ne lehessen felhőtlen az ellenfél öröme. Az ultrák távozás előtt felgyújtották azt a szektort, amelyben végig kellett nézniük a találkozót.

Olvastad már?
"Szoboszlai ragyogó és ötletes" - most már újra imádják az angolok, de Klopp őrjöngése bekavart
A West Ham elleni teljesítménye után a magyar középpályást ismét méltatják Angliában. Jürgen Klopp azonban messze nem volt elégedett, igaz, nem a játékkal akadt problémája.
Elolvasom

 

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz