Fotó: Inter Miami

Ezért egyedülálló Messi: Embertelen hidegben is parádés gólt lőtt Sallóiék ellen - videó

Ahhoz képest, hogy egyesek szerint a meccshez sem volt kedve, egészen jól összekapta magát.
Budai László 2025. február 20., csütörtök 9:51
Fotó: Inter Miami
Ahhoz képest, hogy egyesek szerint a meccshez sem volt kedve, egészen jól összekapta magát.
Szerző: Budai László 2025. február 20., csütörtök 9:51

Embertelen hidegben játszották le a Kansas City-Inter Miami mérkőzést a CONCACAF Champions Cup küzdelmeiben, amely gyakorlatilag az észak- és közép-amerikai, valamint a karibi csapatok számára kiírt Bajnokok Ligájának felel meg. A körülbelül mínusz 13-17 fokos hidegben megrendezett találkozón a hazaiaknál kezdőként lépett pályára a 4-szeres magyar válogatott Sallói Dániel, aki többek között Lionel Messivel, Luis Suárezzel és Sergio Busquetsszel nézhetett farkasszemet.

A Miami sztárjai pedig nem is tétlenkedtek: Busquets passzából ugyanis Messi szerzett egy átvétel után, a "rosszabbik" lábával, kiszorított szögből pazar gólt. (A meccs előtt olyan rosszindulatú pletykák is napvilágot láttak, amelyek szerint Messinek nem is akart játszani a rendkívül hideg meccsen). Az összecsapás 1-0-s Inter-győzelemmel zárult, a visszavágót egy hét múlva rendezik, már jóval melegebb körülmények között.

Videón Messi gólja

Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz