Fotó: twitter.com/AlNassrFC_EN
Sajtóhírek szerint 2024 őszétől szabadkártyával indulnának a szaúdiak az európai BL-ben.
Az olasz Corrierre dello Sport információi szerint, a szaúdi vezetők azt tervezik, hogy a 2024/2025-ös szezontól szabadkárytával indulhat az európai Bajnokok Ligájában az a csapatuk, amelyik megnyeri a bajnokságot.
A nyár folyamán több tucatnyi szupersztár érkezett Szaúd-Arábiába, de a helyi sportvezetők ezzel még nem elégedtek meg, 2024 őszétől szeretnének egy csapatot delegálni a már 36 csapatos BL-idénybe. Egyelőre csak sajtóhírként merült fel a szaúdiak ötlete, azonban ez azt jelenthetné, hogy akár újra a legrangosabb európai kupasorozatban láthatnánk Cristiano Ronaldót, Karim Benzemát, Roberto Firminót, Sadio Manét, N'Golo Kantét vagy akár Neymart is.
Olvastad már?
Európai Szuperkupa-döntő: Visszajött a meccsbe, majd büntetőkkel legyőzte a Sevillát a ManCity - videó
Az 1-1-es rendes játékidő után a Manchester City végül büntetőkkel nyerte meg a Szuperkupát.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Pululu újra képben
Lengyelországban arról írnak, hogy a Fradi télen újra megpróbálhatja leigazolni a Jagiellonia csatárát, Afimico Pululut. De könnyű dolguk most sem lesz a zöldeknek.
Fradi
Így állhat a Tóth-ügy
A Lazio-Fradi egyeztetések korai szakasznál járnak, és továbbra is nyílt a harc Tóth Alexért, akit több csapat vinne - írta a nemzetközi transzferhírekben jól értesülő, 150 ezres követőtábort gyűjtő Rudy Galetti.
Békéscsaba
Két próbázó
Két próbajátékos, Pintér Bence (legutóbb Satu Mare) és Nagy János (Csíkszereda) is pályára lépett a csapat ma délutáni, Arad elleni edzőmeccsén - szúrta ki az Öltözőn túl Facebook-oldal.