Négygólos döntetlen Kádárék magyaros meccsén, Gulácsiék a ráadásban buktak – eredmények

"Magyaros" meccset játszottak az Európa Liga K-csoportjának első fordulójában: A Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijev hazai pályán a Kleiheisler Lászlót is foglalkoztató Asztanát fogadta. A mérkőzés gólgazdag, 2-2-es döntetlennel ért véget. Gulácsiék a ráadásban kaptak ki a Salzburg ellen, valamint az Újpestet kiverő Sevilla öt gólt rúgott a Standard Liegének. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 20., csütörtök 22:54
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 20., csütörtök 22:54

A Dinamo Kijev-Asztana mérkőzésen mindkét magyar játékos - Kádár Tamás és Kleiheisler László - kezdőként lépett pályára.

A vezetést a hazaiak szerezték meg: Buyalskyy készítette le lövésre a labdát Tsygankovnak, aki kilőtte a hosszú sarkot (1-0). A 21. percben Anicic fejesével egyenlített az Asztana egy baloldali beadás után (1-1). Három perccel később Kleiheisler bombázott kapura, de a jobb felső sarokba tartó lövését Boyko védte. A félidő hosszabbításában egy hatalmas kapushiba után Garmash volt eredményes, így 2-1-el mentek pihenni a felek.

A második félidőben mezőnyjáték folyt, majd a slusszpoén a 95. percre maradt, amikor Murtazayev egy jobb oldali beadás után egalizált, és kialakította a 2-2-es döntetlent.