Meggyengült a Vidi EL-riválisa - eligazolt a legdrágább játékos

Spanyolországban folytatja a Midtjylland kulcsembere.
Dudás Gábor 2016. augusztus 2., kedd 8:08
Spanyolországban folytatja a Midtjylland kulcsembere.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 2., kedd 8:08

Bejelentette a spanyol Celta Vigo, hogy a sikeres orvosi vizsgálatokat követően, 5 évre leigazolta Pione Sistót, a dán Midtjylland 21 éves szélsőjét / támadóját, aki így már a Videoton elleni Európa Liga-visszavágón (az első meccsen, idegenben nyertek 1-0-ra az északiak) sem játszhat.

Sajtóhírek szerint a Midtjylland a következő napokban már pótolhatja is kulcsemberét, méghozzá a Real Madrid korábbi játékosával, a Ferencvárossal is hírbe hozott Rafael van der Vaarttal, ám a rutinos középpályás a Vidi ellen még biztosan nem játszik majd, hiszen nevezve sincs a 3. selejtezőkörre.

Sisto a dán csapat legértékesebb játékosa volt, 3,5 millió euróra taksálták, de a hírek szerint a spanyolok 6 milliót fizettek ki érte.

Átigazolások
NB III
Egerből a Maldív-szigetekre
A Maldív-szigetek-i Dhivehi Premier League-ben szereplő Victory SC-nél folytatja pályafutását az NB III-as Eger játékosa, Farkas Bence Balázs.
Újpest
Bodor a jövőjéről
Az ideiglenesen megbízott újpesti vezetőedző, Bodor Boldizsár beszélt a lehetséges jövőjéről az utolsó bajnoki után.
MTK
Válogatott védő érkezik
Vilius Armalas személyében litván válogatott védővel erősödik az MTK Budapest.
Tovább az összes átigazoláshoz