A Fenerbahce Szalai Attilával, az Omonia Nicosia Lang Ádámmal a kezdőjében került egy lépésre az Európa Liga csoportkörétől.
Szalai Attila végig a pályán volt a török Fenerbahce finn Helsinki JK elleni Európa Liga-rájátszásának első mérkőzésén. A magyar balhátvéd együttese Gümüskaya látványos góljának köszönhetően 1-0-s előnyből várhatja a jövő csütörtöki visszavágót.
Lang Ádám is végigjátszotta ciprusi együttese, az Omonia Nicosia EL-meccsét. A magyar középhátvéd csapata 1-0-s hátrányba került, végül azonban 4-2-re győzött a belga Antwerp ellen, hazai pályán.
Átigazolások
ETO
Yaakobishvili érkezhet
A spanyol másodosztályú Girona védője, Yaakobishvili Antal az ETO-nál folytathatja pályafutását. Az Újpest ajánlatára nemet mondott. (Nemzeti Sport)
Puskás Akadémia/Csákvár
Fiatal váltott klubot
Lakatos Kristóf kooperációs szerződés keretében Csákváron tűnt fel, miután kölcsön után végleg a Videotonból a Puskás Akadémiához igazolt a 18 éves védő. (FutureBallersHU)
Budafok
Támadó érkezett
NB I-es rutinnal is rendelkező támadóval erősített az NB III-ra a Budafok. Kundrák Norbert érkezett, aki az előző két idényben a Soroksár játékosa volt.