EL: A Loki ötösre vizsgázott San Marinóban

Kiütéses sikert arattak a debreceniek.
admin 2016. június 30., csütörtök 20:25
Szerző: admin 2016. június 30., csütörtök 20:25

Remekül kezdte a Loki a találkozót, a debreceniek már az 5. percben előnybe kerültek, Tisza passzából Szakály volt eredményes (0-1). A magyar csapat ezt követően is támadásban maradt, és sorra alakította ki a helyzeteit, a san marinóiak kapusa azonban több esetben is bravúrosan védett. A 34. percben viszont már ő sem tudott segíteni a La Fioritán: Ferenczi készített elő, Tisza talált a kapuba (0-2).

A fordulást követően azonnal jött a harmadik magyar gól: a 49. percben Tisza megszerezte a második találatát (0-3). Ezzel viszont még nem volt vége, a hajrában ugyanis Szakály is feliratkozott a kétgólosok listájára (0-4), majd nem sokkal a lefújás előtt Kulcsár vette be a san marinóiak kapuját (0-5).

A vége így 5-0 lett a Loki javára, ezzel Kondás Elemér együttese magabiztosan várhatja a jövő heti visszavágót.

La Fiorita - DVSC 0-5 (Szakály 5., 83., Tisza 34., 49., Kulcsár 89.)

Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)