BL/EL: A Liverpool és a Man.City után a Tottenham is Budapesten lép pályára

Budapesten, a Puskás Arénában fogadja a Tottenham Hotspurt a labdarúgó Európa-ligában az osztrák Wolfsberger AC csapata.
Csakfoci Admin 2021. február 12., péntek 20:23
Budapesten, a Puskás Arénában fogadja a Tottenham Hotspurt a labdarúgó Európa-ligában az osztrák Wolfsberger AC csapata.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. február 12., péntek 20:23

A hírről az angol klub honlapja számolt be pénteken. A találkozóra csütörtökön 18.55 órától kerül sor.

A WAC-Tottenham párharc tétje a 16 közé jutás lesz az El-ben. Az első, ausztriai mérkőzés helyszíne Klagenfurt lett volna, de az osztrák hatóságok végül visszavonták az angol klub beutazására kiadott különengedélyt.

Ez a harmadik nemzetközi kupamérkőzés, amelyet a Nagy-Britanniából érkezőkre vonatkozó beutazási korlátozások miatt a magyar fővárosban rendeznek meg: az már korábban eldőlt, hogy kedden az RB Leipzig-Liverpool, majd február 24-én a Borussia Mönchengladbach-Manchester City Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőt is a Puskás Arénában bonyolítják le. (MTI)

Olvastad már?
Modric a fizetéscsökkentést is felajánlotta, hogy maradhasson a Realnál; nem inog a kispad Mourinho alatt – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
17 éves tehetség a kiszemelt
A ZTE a 17 éves Vörös Barna megszerzését fontolgatja: a középpályás 9 mérkőzésen lépett pályára a Mezőkövesdben, és ő lett az első 2008-as születésű játékos, aki gólt szerzett az NB II-ben. (Nemzeti Sport)
Újpest
Szerződésbontás
Az Újpest a keddi napon szerződést bontott a román támadóval, George Ganeával, aki 37 mérkőzés és 4 gólpassz után távozik - jelentette be a klub.
Ferencváros / ETO
Vitális a Fradi kiszemeltje
Információink szerint a Ferencváros konkrét érdeklődést mutat Vitális Milán iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz