Nehezen viselték a Galatasaray szurkolói, hogy szerintük Jordi Alba az időt húzta egy bedobásnál a Barcelona elleni isztambuli EL-visszavágó (1-2) hajrájában.
A drukkerek egy része emiatt dobálni kezdte a balbekket, aki előbb a játékvezetőnél panaszkodott, majd dühében a lelátóra rúgta a labdát.
Ekkor a mintegy 50 ezer török drukker haragja zúdult a stadionban a rutinos futballistára, akit a Galata játékosai némi lökdöséssel, a bíró pedig egy sárga lappal igyekezett megfegyelmezni.
A mérkőzést végül 2-1-re nyerte meg a Nef Stadionban a Barca, amely így az Európa Liga legjobb nyolc csapata közé jutott - ott a német Eintracht Franfurt lesz majd az ellenfele.
Olvastad már?
A frászt hozták hajnalban a Barcelona játékosaira az ellenfél szurkolói - videó
A Galatasaray szurkolói gondoskodtak arról, hogy a Barcelonát valóban "tüzes" fogadtatásban részesítsék a csütörtök esti Európa Liga-összecsapás előtt.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.