Fotó: fcpyunik.am
A Pjunyik Jereván nagy lépést tett a DVSC elleni párharchoz.
Az örmény Pjunyik Jereván 3-0-ra győzött a máltai Marsaxlokk vendégeként csütörtökön a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező első fordulójának első mérkőzésén, ezzel nagy lépést tett a következő kör felé. A párharc továbbjutója a második fordulóban a Debreceni VSC együttesével találkozik.
A máltai összecsapáson az örmények Momo Yansane büntetőjével szereztek vezetést az első játékrész végén, majd nem sokkal a fordulást követően Artak Dasjan góljával növelték a különbséget. Mikhail Kovalenko a 65. percben volt eredményes beállítva ezzel a végeredményt.
A visszavágót jövő csütörtökön rendezik, a következő kör első felvonására Debrecenben, július 23-án, annak visszavágójára egy héttel később kerül sor. (MTI)
Olvastad már?
Vojvodina-FTC: Zachariassen bombája és Yusuf hajrágólja hozta meg Borbély győztes tétmeccses debütálását - videó
Zachariassen bombagóljával és Yusuf hajrában lőtt tekerésével 2-1-re nyert a Ferencváros a Vojvodina otthonában az Európa Liga selejtezőjének odavágóján.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Nem okozott meglepetést a Pogon Szczecin bejelentése: a lengyel élvonalbeli klub végleg megvásárolta Szalai Attilát.
FTC
Romao új klubja
Az orosz élvonalbeli Akhmat Groznij hivatalosan is bejelentette Júlio Romão szerződtetését.
Karcag
4 távozó
Négy távozót is bejelentett a Karcag: Bodor Zoltán, Görög Gergő, Hidi Patrik és Osztrovka Maxim is távozott a másodosztályú klubtól. (karcagsport.hu)