Eb 2024: Nagelsmann-nak ugyanazt a nehéz kapuskérdést kell meghoznia, mint Rossinak - a német kapitány már döntött is

A Sportbuzzer szerint a német kapitány nem várja meg a felkészülési mérkőzéseket, hanem most elhatározta magát egyik kapusa irányában.
Budai László 2024. március 20., szerda 16:47
A Sportbuzzer szerint a német kapitány nem várja meg a felkészülési mérkőzéseket, hanem most elhatározta magát egyik kapusa irányában.
Szerző: Budai László 2024. március 20., szerda 16:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hasonló cipőben jár Julian Nagelsmann, a német válogatott szövetségi kapitánya, mint kollégája, a mieinket irányító Marco Rossi: ugyanis mindkét edzőnek két kiváló kapus közül kell eldöntenie, hogy ki védje majd a csapat kapuját a nyári Európa-bajnokságon.

Amíg Rossi egyelőre nem döntött az ügyben - ellenben a Csakfoci-olvasókkal, akik már szavaztak, a végeredmény itt -, addig a hírek szerint Nagelsmann már letette a voksát. A sportbuzzer.de exkluzív hírében számolt be róla, hogy a németek kapujában biztosan Manuel Neuer áll majd a hazai tornán, míg a Barcelona kiváló kapusa, Marc-André ter Stegen csak a második számú választás lesz.

Neuer legutóbb a 2022-es, német szempontból nagy bukást hozott katari vb-n védett a válogatottban, ezután síelés közben súlyos sérülést szenvedett, a Bayern kapujába október végén tért vissza. Igaz, Ter Stegen is sérüléssel bajlódott, ő február közepétől védi ismét a katalánok kapuját.

Közben friss hírek érkeztek Neuer kapcsán: a rutinos kapus szerdán a német válogatott edzésén izomhúzódást szenvedett, a következő nemzetközi mérkőzéseken nem léphet pályára, ezért visszatért Münchenbe.

Olvastad már?
Magyar válogatott: Dibusz vagy Gulácsi védjen az Eb-n? Egyértelmű döntést hoztak a Csakfoci-olvasók - itt az eredmény
Így látják olvasóink a magyar válogatott nagy kapuskérdését. Dibusz vagy Gulácsi? Most kiderül.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz