Dzsudzsák most jobbal lőtt 18 méterről gólt, gólpassza is volt - videó

Hat napon belül másodszor talált be a csapatában Dzsudzsák Balázs. A magyar szélső ezúttal jobbal volt eredményes.
Mokány Lajos 2017. november 23., csütörtök 18:18
Hat napon belül másodszor talált be a csapatában Dzsudzsák Balázs. A magyar szélső ezúttal jobbal volt eredményes.
Szerző: Mokány Lajos 2017. november 23., csütörtök 18:18

Pár napja, a sérülését követően góllal tért vissza a csapatába Dzsudzsák Balázs. Csütörtökön ismét eredményes volt az al-Vahdában. A magyar szélső már a negyedik percben örülhetett, ezúttal jobbal talált be a 16-oson kívülről.

Később egy gólpasszt is kiosztott, azt szögletből, előtte egy sárgát is összeszedett. Csapata végül 3-0-ra nyert az Al Sharjah ellen.

Neked ajánljuk
Átigazolások
FTC
Csercseszov és Máté Csaba
A Ferencváros korábbi vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov lett a gyengén rajtoló Ahmat Groznij új trénere. Munkáját ezúttal is Máté Csaba segíti.
Légiósok
Kiss Tamás
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Kiss Tamás a ciprusi élvonalban szereplő Anorthosishoz igazolt.
Videoton FC Fehérvár
Magyar Kupa-győztes szélsőnek tettek ajánlatot
Az NSO információi szerint a Fehérvár és a Kassa ajánlatot tett Szánthó Regőnek, ám a játékos még nem döntött a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz