"Dejan Stankovic": Meglepő választ adott az Európa-bajnok csillag egy kérdésre

Nicolò Barella a kedvenc Inter-játékosának Dejan Stankovicot nevezte meg.
Csakfoci.hu 2024. február 29., csütörtök 19:55
Nicolò Barella a kedvenc Inter-játékosának Dejan Stankovicot nevezte meg.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 29., csütörtök 19:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz listavezető Inter 27 éves válogatott középpályása, Nicolò Barella egy interjúban arról beszélt, hogy a Nerazzuri történetében a kedvenc futballistája a jelenlegi Ferencváros-vezetőedző, Dejan Stankovic volt.

Kedvenc játékosom az Inter történetében? Dejan Stankovic!

- hangzott a válasz az Európa-bajnok futballistától, aki egyébként - Stankovichoz hasonlóan - elsősorban a védekezésért felela középpályán, bár Barella elmondása szerint az utóbbi időben több gólt szerzett, mint korábban, ez pedig szintén motiválja,

- A labda visszaszerzése mindig is olyan volt számomra, mint a gólszerzés, mindig ösztönzött. Kicsit olyan, mintha adnék egy jó labdát, amivel az egyik csapattársam begyalogol a kapuba. A tapasztalat és a fontos meccsek segítettek abban, hogy fejlődjek, és nyugodtabb döntéseket hozzak, mint a múltban. Számomra a csapat a legfontosabb, és ez az, ami arra késztet mindannyiunkat, hogy a legjobbunkat adjuk, mert viszonozni akarjuk a szurkolók szeretetét. Mostanság hajlamosabb vagyok gólt szerezni, mint a múltban, és ez is több motivációt ad - mondta Barella.

Olvastad már?
Fradi: Stankovic megdöbbentő húzása a bíróval felért egy gyomrossal - videó
A Fradi szerb vezetőedzőjénél elszakadt a cérna a Debrecen elleni mérkőzésen.
Elolvasom
Átigazolások
ETO FC
Schön végleg Győrben
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően végleg az ETO FC játékosa lett a magyar válogatott Schön Szabolcs.
Légiósok
Orbán a jövőjéről
Willi Orbán egyelőre nem tervezi a távozását az RB Leipzigtől, ugyanakkor a jövője továbbra is nyitott kérdés a német klubnál.
Ferencváros
Keane Angliát választja a Celtic helyett?
Stephen McGowan, a skót The Herald újságírója szerint "veszélyes feltételezés” azt hinni, hogy Robbie Keane a Celtic miatt hagyta el a FTC-t, és elképzelhető, hogy inkább Angliában vállal munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz