A Dárdai Pál vezette Hertha BSC 5-2-re verte a Schalke 04-et a német Bundesliga 2 23. fordulójában, vasárnap.
A találkozón a magyar válogatottba behívott Dárdai Márton kezdőként játszott végig, testvéreit, a gyomor-bélrendszeri fertőzés miatt hiányzó Palkót, illetve a sérülése után még felépülőben lévő Bencét viszont ezúttal nem nevezte az édesapjuk, Dárdai Pál.
Aki alig néhány nappal azután aratott magabiztos győzelmet csapatával, hogy a közelgő távozásáról cikkeztek Németországban. A Hertha 5-2-s sikerével fellépett a tabella 9. helyére, lemaradása pedig 7 pont a már osztályozós pozícióban tanyázó Hamburg mögött.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Klublegenda állt ki a Liverpool magyar klasszisa mellett, de a szerződése körül egyre nagyobb a kérdőjel.
Kocaelispor
Baloghra nem számítanak
Balogh Botond az idény végén távozik a Kocaelisportól, miután a klubja nem aktiválja a kölcsönszerződésében szereplő kivásárlási opciót.
Honvéd
Kiderült a spanyol edző neve
A Honvéd kispadjára az egyik esélyes név Pablo Alfaro, aki március óta a Gimnàstic vezetőedzője.