Dárdai Pál 17 éves fia hatalmas bombagólt lőtt a Herthában - videó

Dárdai Bence szépített a Young Boys elleni felkészülési mérkőzésen.
Nyikes Zoltán 2023. július 9., vasárnap 17:46
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. július 9., vasárnap 17:46

Szombat este a harmadik felkészülési mérkőzését játszotta a Hertha BSC, ellenfele a svájci bajnok Young Boys volt Bielben.

Dárdai Pál vezetőedző csapata már az ötödik percben hátrányba került, a szünetig pedig megduplázta előnyét a svájci együttes, de a fordulás után sem változott a játék képe, az 51. percben már 3-0 állt az eredményjelzőn.

A berliniek szépítő gólját végül Dárdai Pál legkisebb fia, a 17 éves Dárdai Bence szerezte, aki a 60. percben lépett pályára, tíz perccel később pedig 19 méterről bombagólt ragasztott a bal felsőbe. A Hertha aztán a 81. percben tovább zárkózott Kanga tizenegyesgóljának köszönhetően, a végeredményt (4-2) azonban a svájciak állították be egy újabb találattal.

A találkozón kezdőként 60 perc jutott Dárdai Pál középső fiának, Dárdai Mártonnak.

Fontos pozíciót kapott Simek a Vidinél: Új klubmodellel készülnek Fehérváron
Simek Péter, korábbi válogatott szélső Kenyeres Imre helyét vette át a Fehérvárnál utánpótlás-sportigazgatóként.

Megvan az új edző
A csakfoci.hu úgy tudja, lezárult az edzőkeresés az NB II-be kieső Mezőkövesdnél.
Öt távozó
Luca Mack, Stefan Jevtoski, Dzenan Burekovic, Georgios Antzoulas és Albi Doka is távozik a szezon végén - jelentették be a klubhonlapon.
Kisvárda/Paksi FC
Ötvös Bence
Révész Attila bejelentette, hogy Ötvös Bence az NB I dobogósánál folytatja pályafutását.