Fotó: MTI/Kovács Tamás

Csercseszov: "Ez a párharc még csak most kezdődött" - a Fradi edző elárulta, minek örült a vereség ellenére

A Ferencváros vezetőedzője örül annak, hogy az ellenfélnek nem volt olyan sok kapura lövése.
Nyikes Zoltán 2023. március 9., csütörtök 21:31
Fotó: MTI/Kovács Tamás
A Ferencváros vezetőedzője örül annak, hogy az ellenfélnek nem volt olyan sok kapura lövése.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. március 9., csütörtök 21:31

A Ferencváros 2-0-ra kikapott a Bayer Leverkusen otthonában az Európa Liga-nyolcaddöntő első mérkőzésén. A lefújást követően a zöld-fehérek vezetőedzője, Sztanyiszlav Csercseszov szűkszavúan értékelte a látottakat az M4 Sportnak.

– Nagyjából sikerült azt a játékot nyújtani a pályán, amit elterveztünk, természetesen sajnos egy ilyen mérkőzésen nincs tíz lehetőségünk kapura lőni. Annak örülök, hogy az ellenfélnek sem volt olyan sok kapura lövése. Két szerencsétlen gólt kaptunk, ez lett a végeredmény. Ez a párharc még csak most kezdődött. Először is a hétvégi, Puskás Akadémia elleni bajnokira koncentrálunk és csak azután a visszavágóra – nyilatkozta a tréner.

Az orosz szakember aztán a sajtótájékoztatón is hozzátett néhány gondolatot az értékeléséhez.

– Ahogyan tegnap is már elmondtam, tudtuk, hogy egy jó csapat lesz az ellenfél. Két olyan gólt kaptunk, amit nem szabadott volna. Be kell ismernem, hogy a labda többet volt az ellenfélnél és a 2-0 az 2-0. Nem akarok sokat filozofálni, magával a csapat játékával elégedett vagyok, a második félidőben voltak gólhelyzeteink. Tudtuk, hogy a szurkolók itt is támogatni fognak minket, ez pedig a Puskás Arénában még erősebb lesz – zárta Csercseszov.

Olvastad már?
Kubatov köszönetet mondott: "Egy gyönyörű kaland most véget ért, de hamarosan visszatérünk!" – minden hír az FTC nemzetközi szerepléséről itt!
A Ferencváros elsőként jutott tovább az Európa Liga H-csoportjából az AS Monaco, a Trabzonspor és a Crvena Zvezda előtt, márciusban pedig a nyolcaddöntőben, a Bayer Leverkusen ellen fejezte be szereplését az európai kupaporondon. Honlapunk a nyolcaddöntők után is minden fontos eseményről folyamatosan frissülő cikkben számol be.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
Tovább az összes átigazoláshoz