Csatornapatkánynak és hormonális törpének nevezte Messit a Barca egyik korábbi vezetője

Durva sértéseket vágott Lionel Messi fejéhez Roman Gomez Ponti, a Barcelona jogi osztályának korábbi vezetője.
Nyikes Zoltán 2023. január 14., szombat 14:08
Durva sértéseket vágott Lionel Messi fejéhez Roman Gomez Ponti, a Barcelona jogi osztályának korábbi vezetője.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. január 14., szombat 14:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

2021 januárjában nagy visszhangot keltett, amikor napvilágot láttak Lionel Messi és Gerard Piqué szerződésének részletei a spanyol sajtóban. Akkor olyan feltételezések is napvilágot láttak, hogy akár Messi is állhat az ügy mögött és így akarta kiprovokálni, hogy elengedjék őt a Barcelonától. A katalán rendőrség viszont később Oscar Graut és Gomez Pontit is azonosította, mint a Messi és Gerard Pique szerződéseivel kapcsolatos részletek kiszivárogtatásáért felelőseket.

A nyomozás ezúttal megtalált néhány levelezést is, ami alapján az ex-Barcelona-elnök, Josep Bartomeu igazgatótanácsának egy korábbi tagja, a jogi osztály vezetője, Roman Gomez Ponti a kiszivárgott Whatsapp-üzenetek tanúsága szerint olyan sértéseket vágott Lionel Messi fejéhez, mint "csatornapatkány" és "hormonális törpe".

Csütörtök reggel kerültek a helyi sajtó birtokába ezek az üzenetek egy Whatsapp-csoportos csevegésből, amelyben állítólag Bartomeu, Oscar Grau vezérigazgató és más volt igazgatósági tagok, például Pancho Schroder ex-pénzügyi igazgató és Javier Sobrino ex-stratégiai és innovációs igazgató is szerepeltek.

Olvastad már?
Megint mindenki a vb-győztes kapusról beszél: A visszataszító ünneplése után most a földöntúli védése tarolja le a netet - videó
A legtöbben már gólt láthattak a Leeds-játékos lövésénél, Emiliano Martínez viszont elképesztő bravúrt mutatott be.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz