Fotó: paksifc.hu

Böde fülébe jutott, hogy lerománozták - nem hazudtolta meg önmagát

A kolozsvári CFR tulajdonosa lőtt bakot a paksi csatár kapcsán, amiről az előző szezon gólkirálya is értesült. Kiderült, hogyan reagált.
Budai László 2025. június 21., szombat 17:47
Fotó: paksifc.hu
A kolozsvári CFR tulajdonosa lőtt bakot a paksi csatár kapcsán, amiről az előző szezon gólkirálya is értesült. Kiderült, hogyan reagált.
Szerző: Budai László 2025. június 21., szombat 17:47

Érdekes felvezetést kapott az Európa Liga első selejtezőkörére kisorsolt Paks-CFR Cluj párharc, miután Ioan Varga, a kolozsváriak tulajdonosa furcsa nyilatkozatot tett az ellenfelüket erősítő Böde Dánielről.

- A szomszédos ország csapata 100%-ban magyar játékosokból áll, köztük egy román származású futballistával, Böde Dániellel, aki soha nem játszott Romániában - állította tévesen a klubvezető. Ez pedig azóta a friss gólkirály fülébe is jutott: Gévay Zsolt, a paksiak másodedzője a Borsnak elárulta, a 38 éves csatár értesült erről, és nem hazudtolta meg önmagát, jót nevetett rajta.

Dani is olvasta az ezzel kapcsolatos írást, de csak nevetett rajta. Azt válaszolta, komolytalan dolgokkal nem foglalkozik

– árulta el Gévay a lapnak.

Olvastad már?
Kiderült, milyen néven fog indulni a Vidi az NB II-ben: "A Fradit sem említették ennyiszer, mindenhol rólunk írtak"
Cser-Palkovics András polgármester megerősítette a Csakfoci korábbi információját: a Videoton és a város is szerepelni fog a klub új nevében.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz