Fotó: JD Cymru Leagues

BL-selejtezők: A Fradi szinte már tudhatja is, ki ellen kell majd játszania - 39 perc alatt lett sima az odavágó

A walesi The New Saints nagyot lépett afelé, hogy a BL-selejtezők második körében találkozhasson a Fradival.
Budai László 2024. július 10., szerda 9:14
Fotó: JD Cymru Leagues
A walesi The New Saints nagyot lépett afelé, hogy a BL-selejtezők második körében találkozhasson a Fradival.
Szerző: Budai László 2024. július 10., szerda 9:14

A walesi The New Saints hazai pályán 3-0-ra legyőzte a montenegrói Decicet a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulós párharcának első, kedd este játszott mérkőzésén.

A szigetországi csapat gyakorlatilag a 39. percre lerendezte a találkozót, Brad Young 28 perc alatt duplázott, a harmadik találatot pedig Danny Davies jegyezte. A visszavágót jövő kedden rendezik.

A párharc győztese a kvalifikáció második körében a magyar bajnok Ferencváros ellenfele lesz majd.

A mérkőzés góljai

Olvastad már?
Új tulajdonosa lesz a nagy múltú magyar klubnak – itt vannak a részletek
Honlapunk információi szerint új tulajdonosa lehet az NB II-ből idén kiesett PMFC-nek. Már folynak a tárgyalások a potenciális befektetőkkel.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Redzic kérői
Sajtóhírek szerint a Salzburg áll legközelebb Redzic Damir megszerzéséhez.
MTK
Kooperáció
Csucsánszky Zoltán és Ebot Martin mellett első körben László Krisztiánt, Szolár Dávidot és Mikolay Timóteust is érinti a Kozármislennyel kötött kooperációs megállapodás.
Fradi
Ajánlat Bolláért
A Sky Sport Austria írta meg, hogy az FTC ajánlatot tett a Rapid Wiennek Bolla Bendegúzért, de az osztrák klub elutasította azt, és nem is tervezi télen elengedni a játékost.
Tovább az összes átigazoláshoz