A németországi Sky beszámolója szerint Leroy Sané szája vérzett a Sadio Manéval történt incidens után, és a két játékost a csapattársaknak kellett szétválasztaniuk az öltözőben.
A Bayern München szenegáli támadója, Sadio Mané arcon / szájon ütötte csapattársát, a német válogatott Leroy Sanét a Manchester City elleni keddi, 3-0-s Bajnokok Ligája-vereség után - számolt be a Sky Deutschland. Sané ajka vérzett a veszekedés után, és a két játékost csapattársaiknak kellett szétválasztaniuk az öltözőben.
A csatorna szerint miután a Bayern visszatért Münchenbe, a mérkőzésen csereként beállt Manét magánúton hozták el a repülőtérről, míg Sane a csapatbuszon utazott. A Bayern München egyelőre nem kommentálta az esetet.
A két klasszis támadó konfliktusa már a pályán elkezdődött, egy rosszul sikerült passz után:
Where the Sane Mane beef started pic.twitter.com/cglI05hsYM
— K 🇸🇩 (@kamaaldeenho) April 12, 2023
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVTK
Utánpótlás-válogatott támadót vettek kölcsön
A Diósgyőr kölcsönvette a Videoton FC Fehérvártól Babos Bencét. A 2004-es születésű támadó a fiatalszabálynak is megfelel.

Ferencváros
A Baráth-ügy megoldása
Hiába vitték volna itthonról is Baráth Pétert, a Ferencváros inkább Lengyelországba adja el a középpályást.

Ferencváros
Lengyel kiszemelt?
Német sajtóhírek szerint a Bundesliga 2-ben szereplő Holsten Kiel lengyel válogatott balhátvédje, Tymoteusz Puchacz az FTC kiszemeljeinek listáján is szerepel - vagy szerepelt.