A Barcelona, a Dortmund, a Lazio és az Atlético Madrid is a legjobb 16 közé jutott kedden a Bajnokok Ligájában, miközben a Manchester City egy igazán fordulatos meccsen verte a Lipcsét, és ezzel csoportgyőztes lett. A PSG is jó helyzetből várhatja az utolsó fordulót, köszönhetően Mbappé drámai 11-esének a Newcastle ellen.,
Bajnokok Ligája-csoportkör, kedd
E-csoport:
Feyenoord – Atlético Madrid 1-3 (Wieffer 77., ill. Geertruida 14. – öngól, Hermoso 57., Giménez 81. – öngól.)
Korábban: Lazio-Celtic 2-0
F-csoport:
Paris Saint-Germain – Newcastle United 1-1 (Mbappé 98. – 11-esből, ill. Isak 24.)
AC Milan – Borussia Dortmund 1-3 (Chukwueze 37., ill. Reus 10. – 11-esből, Bynoe-Gittens 59., Adeyemi 69.)
G-csoport:
Manchester City – RB Leipzig 3-2 (Haaland 54., Foden 70., J. Álvarez 87., ill. Openda 13., 33.)
Young Boys – Crvena zvezda 2-0 (Nedeljkovic 8. – öngól, Blum 29.)
H-csoport:
FC Barcelona – FC Porto 2-1
Korábban: Sahtar Donyeck-Royal Antwerp 1-0
Átigazolások
Kivásárolták a szerződéséből
Campos
Nuno Campos veszi át a Dinamo București irányítását, és 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá a klubbal.
Távozik az Emírségekből
Damir Krznar
Damir Krznar személyes okok miatt elhagyta az emírségekbeli Khor Fakkan együttesét. Az ex-Újpest edző mérlege 3 győzelem, 6 döntetlen és 5 vereség volt.
Barcelona
Yaakobishvili ajánlatai
A finnek ellen a magyar válogatottban debütáló Yaakobishvili Áronért két kölcsönvételi ajánlatot is kaptak a katalánok. Hamarosan eldőlhet a sorsa. (Fabrizio Romano)