A Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában a Barcelona hazai pályán 2-1-re legyőzte a Sahtart. A Feyenoord a Laziót intézte el.
A Barcelona a 28. percben szerzett vezetést: Fermin Lopez kapufáról kipattanó labdáját Ferrán Torres vágta a kapuba. Nem sokkal később Lopez 16-ról lőtt hatalmas gólt: a kapufáról vágódott a hálóba a labda.
A második félidő elején kevésbé koncentrált a Barca, Sudakov pedig 11 méterről szépített. A vendégek ezt követően is veszélyeztettek, de az egyenlítés nem jött össze.
Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:
E csoport
Feyenoord - Lazio 3-1 (Gimenez 31., 74., Zerrouki 45., ill. Pedro 83.)
H csoport
Barcelona - Sahtar 2-1 (Ferrán Torres 28., Fermin Lopez 36., ill. Sudakov 62.)
21:00
E csoport
Celtic - Atlético Madrid
F csoport
Newcastle - Dortmund
PSG - AC Milan
G csoport
Leipzig - Crvena zvezda
Young Boys - Manchester City
H csoport
Antwerp - Porto
Átigazolások
Újpest
Maiert bejelentették
Hivatalossá vált, hogy a lila-fehérek szerződtették az Augsburg 27 éves középpályását, Arne Maiert.
Légiósok
Sallai a Poolban?
Sacha Tavolieri értesülései szerint amennyiben a Liverpoolnak nem sikerül megszereznie Lutsharel Geertruidát, akkor Sallai Roland felé fordulhat.
Légiósok
Bollát nem engedik
Az olasz élvonalban 11. helyen álló Udinese úgy vette volna nyárig kölcsön Bolla Bendegúzt, hogy aztán 2 millió euróért végleg is megveszi, de a Rapid Wien nemet mondott.