BL: A Bayern Lőw Zsolt vezetésével, hétgólos meccsen verte a Manchestert - videó

A játéknap rangadóján a Bayern elintézte a Manchester Unitedet, ahogy az Arsenal is a PSV-t. Idegenben tudott nyerni a Napoli és a Salzburg is.
Privacsek András 2023. szeptember 20., szerda 22:54
Szerző: Privacsek András 2023. szeptember 20., szerda 22:54

Thomas Tuchel eltiltása miatt Lőw Zsolt meccselt a bajoroknál a Manchester United ellen.

Az első félidőben nem játszott igazán jól a Bayern, a 28. percben azonban így is megszerezte a vezetést: Sané 19 méteres lövését Onana csúnyám bevédte. Négy perccel később Gnabry 9 méterről lőtt a bal sarokba.

Szünet után úgy tűnt, az MU visszajön a meccsbe, Höjlund találatának köszönhetően, de aztán az Eriksen kezezéséért megítélt 11-est Kane vágta a kapuba.

A 88. percben rendkívül bizonytalanok voltak a hazai védők, Casemiro pedig estében a kapuba lőtt. A  92. percben Tel lőtt hat méterről a léc alá. A végeredményt Casemiro alakította ki fejjel a 95. percben.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:

A csoport:
Bayern München - Manchester United 4-3 (Sané 28., Gnabry 32., Kane 53. - 11-esből, Tel 92., ill. Höjlund 49., Casemiro 88., 95.)

Galatasaray - Köbenhavn 2-2 (Boey 86., Tele 88., ill. Elyounoussi 35., Goncalves 58.)

B csoport
Arsenal - PSV 4-0 (Saka 8., Trossard 20., Gabriel Jesus 38., Odeegard 70.)

Sevilla - Lens 1-1 (Ocampos 9., Fulgini 24.)

C csoport
Braga - Napoli 1-2 (Bruno 84., ill. Di Lorenzo 45., Niakate 88. - öngól)

Real Madrid - Union Berlin 1-0 (Bellingham 94.)

D csoport
Benfica - Salzburg 0-2 (Simic 15. - 11-esből, Gloukh 51.), piros lap: Antonio Silva 13. (Benfica)
Real Sociedad - Inter 1-1 (Mendez 4., Lautaro Martinez 87.)

BL: Laidouniék nagyon közel voltak a csodához, de a Real a 94. percben megmenekült a blamától - videó
A Bajnokok Ligája szerdai játéknapján a Real Madrid a 94. percben szerezte a győztes gólt az Union Berlin ellen. A Galatasaray pedig hazai pályán játszott döntetlent a Köbenhavn ellen.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.