Bernd Storck vezetőedző nem hosszabbítja meg lejáró szerződését, és távozik a Cercle Brugge labdarúgócsapatától.
- Miután Bernd Storck 2019 októberében megérkezett, új lendületet adott az együttesnek, amely irányításával az élvonalban maradt. A Cercle tiszteletben tartja a döntését, és most új edzőt keres a következő szezonra - nyilatkozta az Eppel Mártont is foglalkoztató belga klub honlapján Vincent Goemaere elnök.
A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya tavaly októberben vette át a reménytelen helyzetben lévő gárdát, amely nagyszerű hajrájának köszönhetően a 14. helyen zárt a 16 csapatos bajnokságban, így elkerülte a kiesést. Európában elsőként Belgiumban nyilvánították befejezettnek a koronavírus-járvány miatt félbeszakadt pontvadászatot. (MTI)
Olvastad már?

Storck: "Kaptam egy ajánlatot" - a volt magyar kapitány szerint mindenhol befejezhetik a bajnokságokat
Bernd Storck szerint aligha lesz vége a belgiumi élvonalbeli küzdelmeknek és szerinte is helyesebb lenne a folytatás. A német tréner azt is elárulta, kapott már ajánlatot, de még nem dőlt el, hol folytatja.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.