Régi ismerős vezeti a BL-nyolcaddöntők rangadóját

A török Cüneyt Cakir lesz a játékvezetője a Chelsea – Barcelona BL-nyolcaddöntő mérkőzésnek kedden este.
Csakfoci Admin 2018. február 19., hétfő 7:01
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 19., hétfő 7:01

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a 41 éves török bíró vezeti a BL-nyolcaddöntő egyik rangadóját, a Chelsea – Barcelona párharcot.

A spori mindkét csapatnak ismerős lehet, hiszen korábban a 2011-12-es szezonban ő vezette a Barcelona – Chelsea (2-2) elődöntőt, ami után a londoniak jutottak be a müncheni fináléba. Az ominózus mérkőzéshez hozzátartozik, hogy a vendégek csapatkapitánya, John Terry már a 37. percben a kiállítás sorsára jutott.

Cakir idén már dirigálhatott a Chelsea-nek, akkor a londoniak az Atlético Madridot verték az utolsó percekben 2-1-re a Wanda Metropolitano Stadionban. A török játékvezető közreműködésével a katalánok jó statisztikával rendelkeznek, négy győzelem és egy döntetlen a mérlegük.

A kedd esti, Chelsea-Barcelona találkozó 20.45-kor kezdődik.