Raheem Sterling beismerte, hogy nem ért hozzá senki annál a szituációnál, amelyért Kassai Viktor 11-est ítélt a Manchester City javára.
Mint ismert, Kassai Viktor egy meg nem történt szabálytalanság miatt ítélt 11-est a Manchester Citynek a Sahtar elleni BL-mérkőzésen. A találkozó 24. percében Raheem Sterling a földbe rúgott a 16-oson belül, Kassai azonban meglepetésre 11-est adott a hazaiaknak. A találkozót követően a nemzetközi sajtóban nagy nyilvánosságot kapott a játékvezető hatalmas hibája. A meccs után Sterling is elismerte, hogy nem történt szabálytalanság
- Alá akartam nyúlni a labdának, aztán nem tudom, mi történt. Nem emlékszem, hogy hozzám értek volna. A földbe rúgtam és elestem. Bocsánatot kérek a játékvezetőtől és a Sahtar Donyecktől is – mondta az angol válogatott játékos.
Olvastad már?
Kassai BL-büntetője robbantott: "Minden idők legrosszabb 11-ese, az ukrán csapatok gyilkosa" - Guardiola is megszólalt
Óriási visszhangot keltett a nemzetközi porondon Kassai Viktor, a Manchester Citynek megítélt büntetője a Sahtar Donyeck elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen. Lapszemle.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
A tehetség kérői
Portugáliából a Braga és a Famalicao is puhatolózott Vörös Barna megszerzésének ügyében - első körben mindkét klub a második csapatában számítana a 17 éves támadó középpályásra. (NSO)
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.