Bombariadó a BL-döntő helyszínén - metróállomásokat ürítettek ki

Öt metróállomást kellett kiüríteni az esti Bajnokok Ligája-döntőnek helyet adó Kijevben. Este is fokozott biztonsági intézkedések lesznek érvényben.
Csakfoci Admin 2018. május 26., szombat 16:08
Öt metróállomást kellett kiüríteni az esti Bajnokok Ligája-döntőnek helyet adó Kijevben. Este is fokozott biztonsági intézkedések lesznek érvényben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 26., szombat 16:08

Ma este 20:45-tól Kijevben találkozik a Bajnokok Ligája döntőjének két résztvevője, a Real Madrid és a Liverpool. A találkozóra kiemelt biztonsági intézkedésekkel készülnek a szervezők, délelőtt azonban bombariadó okozott riadalmat az ukrán fővárosban.

A névtelen bejelentések következtében öt metróállomást ürítettek ki és zártak le. Dnyipro, Hidropark, Livoberezsna, Arszenalna és Heroiv Dnyipra megállók azonban már újra üzemelnek, ugyanis bebizonyosodott, hogy valótlan fenyegetésről volt szó.

Olvastad már?
BL: Zidane: "Tudjuk, nem vagyunk esélyesek", Klopp: "Senki nem várt ide minket"
A Real Madrid vezetőedzője Cristiano Ronaldóról is beszélt a szombat esti döntő előtt, a Liverpoolt irányító Jürgen Klopp pedig Zidane-t méltatta.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Ő lehet Kovács utódja
A csakfoci.hu információi szerint fiatal szakember kerülhet a DVTK sportigazgatói pozíciójába. Kovács Zoltán távozása után vélhetően a 42 éves Vincze Richárd veszi át a posztot.
Gyirmót
Olekszandr Piscsur
Komoly bevételhez juthat a Gyirmót FC Győr Olekszandr Piscsur átigazolását követően.
ETO
Profi szerződés
Szarka Bulcsú a törökországi edzőtáborban is jó benyomást tett a győri szakmai stábra, nemrég pedig profi szerződést kötött az ETO-val.  
Tovább az összes átigazoláshoz