Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hivatalos honlapjának tájékoztatása alapján a szerb Milorad Mazic vezeti BL-csoportkör rangadóját, a Manchester United-Juventus összecsapást kedd este.
Mint ismeretes, az idén május 26-án megrendezett Real Madrid-Liverpool (3-1) Bajnokok Ligája-döntőt, a 45 éves játékvezető, Milorad Mazic vezette. A szerb bíró ezúttal ismét rangos feladatot kapott a nemzetközi kupaporondon, ugyanis kedden este az ő sípszavára kezdődik a Manchester United-Juventus BL-csoportrangadó.
Mazic segítői az oldalvonal mellett Milovan Ristić és Dalibor Đurđević segítik, Nenad Đokić és Danilo Grujić az alapvonalak mögött lesz, a tartalék bírói teendőket Nemanja Petrović látja el a kedd 20:45 órakor kezdődő találkozón.
A Manchester United négy ponttal a második, míg a Juventus hat ponttal az élen áll a H-csoportban.
Átigazolások
Menesztés
Elküldték a Loki sikeredzőjét
A szerb FK Partizan vasárnap menesztette Srdjan Blagojevic vezetőedzőt, miután a korábbi debreceni tréner csapata a kupakudarcot követően súlyos bajnoki vereséget szenvedett.
Szentlőrinc
Waltner távozhat
A Csakfoci információi szerint a BVSC-Szentlőrinc mérkőzés után Waltner Róbert leváltása mellett dönthetnek.
Kisvárda
Sietős az edzőkérdés
"(...) legkésőbb a tavaszra szeretném megtalálni az utódomat, hiszen a téli átigazolási időszakban sportigazgatóként rengeteg munkám lesz" - mondta Révész Attila az NSO-nak.