"Rendben van a szemem" – megszólalt a bizarr sérülése után a Liverpool játékosa

A Liverpool brazil támadója nem szenvedett maradandó szemsérülést Jan Vertonghen szabálytalansága után. Roberto Firmino bevethető a PSG elleni BL-mérkőzésen.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 14:23
A Liverpool brazil támadója nem szenvedett maradandó szemsérülést Jan Vertonghen szabálytalansága után. Roberto Firmino bevethető a PSG elleni BL-mérkőzésen.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 14:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bizarr sérülést szenvedett a szombat kora délután lejátszott Tottenham-Liverpool (1-2) bajnokin a hazaiak brazil játékosa. Történt ugyanis, hogy a mérkőzésen a hazaiak belga válogatott hátvédje, Jan Vertonghen "kinyomta" Roberto Firmino szemét, amely azonnal bevérzett.

A történtek után a dél-amerikai labdarúgó a közösségi oldalán megerősítette, nem szenvedett maradandó szemsérülést.

https://www.instagram.com/p/BnwU3EiHx1Z/

Iszonyú volt, de rendben van a szemem és én is jól vagyok. Köszönöm a támogatásotokat, hamarosan újra a pályán leszek majd – nyugtatta meg a drukkereket az Instagramon a támadó.

Klubja az incidens után közleményben is megerősítette, Firminót még szombaton kiengedték a londoni kórházból, és nincs maradandó sérülése.

A Liverpool orvosi stábja a napokban fog döntést hozni arról, hogy Firmino pályára léphet kedden hazai pályán sorra kerülő BL-meccsen a Paris-Saint Germain ellen. Jelen állás szerint nem zárjuk ki, hogy Firmino játékra alkalmas állapotban van.

Olvastad már?
Topligák: Megszakadt Szalai sorozata, Gulácsi két gólt kapott, de így is nyert a csapata - eredmények, videók
A Dárdai Pál vezette Hertha két győzelem után döntetlent játszott, az eddig mindkét szezonbeli bajnokiján betaláló Szalai Ádám ezúttal gólképtelen maradt, csapata kikapott, a két gólt kapó Gulácsié nyert a Bundesligában. A Premier League-ben magabiztosan győzött a Manchester City és a Chelsea is.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kodro eligazol
Görög lapok és a Csakfoci is úgy értesült, hogy Kenan Kodro jó eséllyel a görög OFI Krétában folytatja pályafutását.
Fradi
Nagy fogás érkezhet
A Fradi szerződtetheti a Sparta Praha - jövőre lejáró szerződésű - bal szélsőjét, Veljko Birmancevicet, aki 3+1 évre írhat alá - értesült a Mozzart Sport és a Csakfoci.
Galatasaray
Sallai marad
A legfrissebb hírek szerint szinte biztosan eldőlt, hogy Sallai Roland ebben az átigazolási időszakban nem vált csapatot.
Tovább az összes átigazoláshoz