Topligák: Megszakadt Szalai sorozata, Gulácsi két gólt kapott, de így is nyert a csapata - eredmények, videók

A Dárdai Pál vezette Hertha két győzelem után döntetlent játszott, az eddig mindkét szezonbeli bajnokiján betaláló Szalai Ádám ezúttal gólképtelen maradt, csapata kikapott, a két gólt kapó Gulácsié nyert a Bundesligában. A Premier League-ben magabiztosan győzött a Manchester City és a Chelsea is.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 15., szombat 18:38
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 15., szombat 18:38

Bundesliga

Bayern München–Bayer Leverkusen 3–1 (Tolisso 10., Robben 19. ill. Wendell 6.-büntetőből)

Leipzig–Hannover 3–2 (Poulsen 9., Werner 40., 63. ill. Füllkrug 13., Albornoz 65.)

Düsseldorf–Hoffenheim 2–1 (Morales 45+1., Lukebakio 88.-büntetőből ill. Nelson 86.)

Mainz–Augsburg 2–1 (Ujah 87., Maxim 90+3. ill. Dong-Won 82.)

Wolfsburg–Hertha 2–2 (Malli 87.-büntetőből, Mehmedi 90+3. ill. Dilrosun 61. Duda 90+1.)

Premier League

Tottenham – Liverpool 1–2 (Lamela 93. ill. Wijnaldum 39., Firmino 54.)

Manchester City – Fulham 3–0 (Sané 2., Silva 21., Sterling 47.)

Bournemouth–Leicester 4–2 (Fraser 19, 37., King 41.-büntetőből, Smith 81., ill. Maddison 88.-büntetőből, Albrighton 90.)

Chelsea–Cardiff 4–1 (Hazard 37., 43., 80.-a harmadikat büntetőből, Willian 83. ill. Bamba 15.)

Huddersfield – Crystal Palace 0–1 (Zaha 38.)

Newcastle – Arsenal 1–2 (Clark 90+1. ill. Xhaka 49., Özil 58.)