Döbbenetes ügy: Botrány és zsarolás Duchatelet csapatánál

A vezetőség megfenyegetett egy bérletest, méghozzá egy nyilvánosságra került levélben.
Dudás Gábor 2016. augusztus 12., péntek 15:07
A vezetőség megfenyegetett egy bérletest, méghozzá egy nyilvánosságra került levélben.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 12., péntek 15:07

Már a kieséssel zárult előző idényben is rendkívül feszült volt a hangulat az immáron angol harmadosztályú Charlton csapatánál a szurkolók és a belga Roland Duchatelet (fia, Roderick az Újpest FC első embere) irányította klubvezetés között, de egy újabb ügy miatt a tetőfokára hághat az ellentét.

Nem elég, hogy a csapat vereséggel kezdett a League One-ban, majd a Ligakupából is kiesett a negyedik ligás Cheltenham ellen, a klubvezetés tovább tetézte a rossz viszonyt a drukkerekkel.

Egy, a Twitteren megjelent bejegyzés és fotó szerint a klub kvázi megzsarolt egy bérletes szurkolót, hogy fejezze be a vezetés pocskondiázását a közösségi oldalon, illetve a mérkőzéseken, vagy elveszítheti éves belépőjét.

Az eset természetesen máris nagy port kavart a drukkerek körében.

Íme, az ominózus levél:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szolnok
Változások a 11-0 után
Horváth Csaba és segítője Ulvicki Attila távozik a NB III-as csapat éléről, de maradnak a klubnál. A Tisza Kálmán-Lengyel Béla játékos-edző páros vette át a helyüket.
Sepsi
László Csaba lehet az edző
Az idény végéig László Csaba lehet a román élvonal 14., kieséses osztályozós helyén álló Sepsi új vezetőedzője. Mellette Kulcsár László felelne a csapat felkészítéséért. (NSO)
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Tovább az összes átigazoláshoz