Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
Elképesztő, mit művelt a Fradi a második félidő elején.
Egygólos hátránnyal vonult szünetre a Ferencváros a Salzburg otthonában az Európa Liga-alapszakasz harmadik fordulójában. Ami azonban a második félidő első 13 percében történt, arra talán a legvérmesebb Fradi-szurkolók sem számítottak: Robbie Keane csapata három gólt rámolt be az osztrákok hálójába az 50. és az 58. perc között és hatalmas lépést tett a három pont megszerzése felé.
Előbb Ötvös beadása után Varga, majd Cadu ívelését követően Zachariassen talált be, a harmadik gólt pedig Yusuf szerezte az 58. percben.
A Salzburg ezt követően szépített és mindkét kapu előtt volt több lehetőség is, de végül behúzta a három pontot a Fradi. Bővebben ebben a cikkben olvashatsz a meccsről!
Átigazolások
Kaposvár
Bőle visszatér
A legutóbb a Szentlőrincet erősített Bőle Lukács visszatér nevelő klubjába, és ismét a Kaposvár (NB III) játékosa lesz.
ETO FC
Pyshchur topligás klubban
A spanyol élvonalban szereplő Girona körülbelül 1 millió euróért megveszi a győriek ukrán csatárát, Oleksandr Pyshchurt - adta hírül Fabrizio Romano.
ZTE
Magyar igazolás érkezett
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Zalaegerszegen folytatja pályafutását az NB II-es Ajkától igazolt 18 éves balhátvéd, Garai Zétény.