A válogatott szünet alatt is akadnak "tuti" tippek

Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Csakfoci Admin 2018. október 13., szombat 10:00
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 13., szombat 10:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A spanyol másodosztályban a Sporting Gijon a Reust látja vendégül. A házigazda feljutási reményekkel vágott neki a pontvadászatnak, de a csíkosak egyelőre csak a középmezőnyben szerepelnek. Otthon erősek (3-1-0), formájuk viszont ingadozó. 11 pontjuk 8-6-os gólkülönbség társul, amely stabil védekezésre, és nem feltétlenül offenzív taktikára enged következtetni. A Reus csak 8 egységig jutott, viszont ennek zömét idegenben szerezte. Két sikere mellett kétszer kikapott a túráin, ám rossz passzban van, három forduló óta nyeretlen, két legutóbbi fellépésén kikapott. Ma Gijonban sem neki áll a zászló – 1,66-ért ól hangzik a hazai kimenetel.

Két, nagy múltú együttes ezúttal az angol harmadik vonalban találkozik egymással. A Wimbledon csak a 20. pozíciót foglalj el a tabellán, hazai mérlege elkeserítő: 1-1-4. A támadójátéka pocsék, az utolsó két bajnokiját egyaránt nullra veszítette el. A Portsmouth vezeti a bajnokságot, annak ellenére, hogy legutóbb hazai környezetben maradt alul a Gillinghammel szemben. Curtisék 27 pontosak, és vendégként egy remi mellett ötször nyertek. Ma is a kék-fehérek az esélyesebbek, 2,17-ért érdemes behúzni a vendég opciót.

Vasárnap a holland másodosztályban a feljutásra hajtó Twente vendége a Maastricht lesz. A piros-fehérek a 3. pozíciót foglalták el a játéknap előtt, 17 pontjukhoz 3-0-1-es hazai mutató párosult. Legutóbb az utolsó percekben veszítettek értékes egységeket az FC Eindhoven vendégeként. Az MVV a középmezőnyben tanyázik, 11 egységéhez viszont erőteljes, 2-2-0-s vendégmérleg társul. A formája gyenge, az utolsó három tétmeccsén gólképtelen maradt az alakulat. Ma a házigazda megnyerheti a meccset, így folytatja a harcot a feljutásért – 1.52-ért simának tűnik az enschedei siker…

További tippekért látogass el a www.tipplap.hu oldalra!

Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.
Tovább az összes átigazoláshoz