Fotó: MTI/Illyés Tibor

A sportigazgató árulta el, ekkor térhet vissza a magyar válogatott alapembere

Megnyugtató hírek érkeztek Bolla Bendegúzról.
Csakfoci.hu 2025. szeptember 23., kedd 14:41
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Megnyugtató hírek érkeztek Bolla Bendegúzról.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. szeptember 23., kedd 14:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a Rapid Wien hivatalos X-oldalán közölte, hogy Bolla Bendegúz sérülést szenvedett a Grazer AK elleni mérkőzést megelőző edzésen, ezért nem lépett pályára a találkozón.

Markus Katzer, a bécsiek sportigazgatója a Skynak elmondta, a magyar válogatott játékos sérülése szerencsére nem súlyos, és már a hétvégi, Austria Wien elleni városi rangadón visszatérhet.

- Bolla rendben van, a hétvégén már számíthatunk rá - közölte Katzer.

Ez jó hír Marco Rossi számára is, hiszen a magyar válogatott októberben fontos vb-selejtező mérkőzéseket játszik Örményország és Portugália ellen, ahol vélhetően Bolla játékára is számít a szövetségi kapitány. A rutinos hátvéd a szeptemberi, Írország és Portugália elleni mérkőzéseken is kezdőként játszott a válogatottban.

www.csakfoci.hu/magyar-foci/a-legjobb-fradi-igazolas-bognarrol-keane-rol-es-rossirol-nem-kell-a-szamba-ragni-mi-a-feladatom-interju

Átigazolások
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz