Súlyosnak tűnő sérülést szenvedett Neymar, a Paris Saint-Germain brazil válogatott futballistája csapata Lille elleni, 4-3-ra megnyert vasárnapi francia bajnokiján.
A 31 éves támadónak vasárnap délután a Lille elleni bajnoki mérkőzésen nem sokkal a szünet után csúnyán kifordult a bokája, és bár megpróbált a saját lábán lemenni a pályáról, végül hordágyon vitték le.
A találkozón a Lille 0-2-ről fordított, de aztán a PSG 3-2-es hátrányból felállva 4-3-ra nyert úgy, hogy a hétszeres aranylabdás Lionel Messi a 95. percben szerezte a győztes gólt szabadrúgásból. A hazaiaknál Kylian Mbappé duplázott, és Neymar volt még eredményes. (az MTI híre nyomán)
LIGUE 1, 24. FORDULÓ:
PSG – Lille 4-3 (Mbappé 11., 87., Neymar 18., Messi 95., ill. B. Diakité 24., David, 58. – 11-esből, Bamba 69.)
Olvastad már?
Ronaldo lenyúlta a Loki Facebook-oldalát - fotók
Valószínűleg valaki meghekkelhette a DVSC hivatalos Facebook-oldalát, mivel vasárnap 15 óra után több érdekes bejegyzés is felkerült.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Jön a Feczkó-bejelentés
A Csakfoci úgy értesült, hogy hamarosan hivatalossá válhat Feczkó Tamás távozása a Budapest Honvédtól.
Kisvárda
Edzőjelöltek
Egy rutinos dán szakemberrel, egy osztrák-spanyol edzővel és egy portugál trénerrel is egyeztetett Révész Attila a kisvárdai kispadról. De Pintér Attilával is rendszeresen beszél. (Index)
Nyíregyháza
Keresztes angol esélye
A Dundee Unitedtől Nyíregyházára visszatérő Keresztes Krisztiánnak az angol másodosztályból van egy komoly kérője. Ezzel az igazolással pedig a játékos és a klub is jobban járhat, mint a skóciai jövő lett volna.