A PSG őrült meccsén Neymar súlyosan megsérült, Messi meg a 95. percben döntött - videó

Súlyosnak tűnő sérülést szenvedett Neymar, a Paris Saint-Germain brazil válogatott futballistája csapata Lille elleni, 4-3-ra megnyert vasárnapi francia bajnokiján.
Csakfoci.hu 2023. február 19., vasárnap 16:29
Szerző: Csakfoci.hu 2023. február 19., vasárnap 16:29

A 31 éves támadónak vasárnap délután a Lille elleni bajnoki mérkőzésen nem sokkal a szünet után csúnyán kifordult a bokája, és bár megpróbált a saját lábán lemenni a pályáról, végül hordágyon vitték le.

A találkozón a Lille 0-2-ről fordított, de aztán a PSG 3-2-es hátrányból felállva 4-3-ra nyert úgy, hogy a hétszeres aranylabdás Lionel Messi a 95. percben szerezte a győztes gólt szabadrúgásból. A hazaiaknál Kylian Mbappé duplázott, és Neymar volt még eredményes. (az MTI híre nyomán)

LIGUE 1, 24. FORDULÓ:

PSG – Lille 4-3 (Mbappé 11., 87., Neymar 18., Messi 95., ill. B. Diakité 24., David, 58. – 11-esből, Bamba 69.)