Balogh Norbert megszerezte első gólját az APOEL-ban, a magyar támadó a Ciprusi Kupában talált be, ezzel egy több mint hároméves negatív szériát zárt le.
Balogh Norbert ezt megelőzően 2015. október 17-én, még a Debrecen színeiben a Békéscsaba ellen lőtt gólt tétmérkőzésen. A támadó 2016 telén igazolt az olasz Palermohoz, ahol 26 tétmeccsen egyszer sem volt eredményes.
Az U21-es válogatottban 2016 őszén a portugálok ellen szerzett egy gólt. Tavaly a felnőtt válogatottban is pályára lépett két találkozón, de nem talált be sem az oroszok, sem pedig az andorraiak kapujába.
A 22 éves Baloghot sérülések is hátráltatták a folyamatos játékban, éppen ezért Cipruson – ahova idén nyáron igazolt - eddig csak két bajnoki jutott neki csereként.
Az APOEL 5-0-ra győzte le az Ayia Napát és bejutott a Ciprusi Kupa legjobb nyolc csapata közé.
Nézd meg Balogh gólját:
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.