Photo by Angel Martinez/Getty Images
Az egykori fenomenális, kétszeres Aranylabdás és kétszeres világbajnok brazil Ronaldo a spanyol élvonalbeli Real Valladolid tulajdonosa is egyben. A La Ligától búcsúzó együttesnek pedig a téltől egy magyar válogatott játékosa is van Nikitscher Tamás személyében.
A brazil legendát Újvári Máté, az M4 Sport riportere kérdezte a légiósról a Formula-1-es Emilia-romagnai Nagydíjon, Imolában, és az egykori csodacsatár kétszer is elismételte az alábbi mondhatot (persze angolul...):
Ő egy nagyon jó játékos,
de bővebben nem beszélt a középpályásról, azt viszont hozzátette, hogy a csapata sajnos nem szerepelt túl jól az idényben.
A 25 éves, Kecskemétről igazolt Nikitscher 11 La Liga-meccsen 675 percet játszott eddig tavasszal.
A videó itt látható - kattints!
Neked ajánljuk
Átigazolások

KBSC
Kölcsönadták a fiatalt
A júniusban a Diósgyőrtől érkezett 18 éves védő, Szalai Bence az NB III-as Dorognál folytatja kölcsönben.

Fradi
Traoré eligazolt
Az FTC bejelentette Adama Traoré távozását. A mali válogatott támadó már alá is írt új csapatában, a török Genclerbirligiben, amely 2+1 évre szerezte őt meg.

DVSC
Két légiós távozik
A DVSC két játékos, Neven Djurasek és Jorgo Pellumbi távozását is bejelentette. Előbbinek már az új csapata is megvan, a bosnyák bajnok Zrinjski Mostarnál folytatja.