Az FC DAC 1904 labdarúgó klub panaszt nyújtott be Jozef Pavlík játékvezető vasárnapi, a Fortuna liga 2. fordulójában megrendezett Nagyszombat-DAC rangadón mutatott teljesítménye miatt.
Még négy hónap sem telt el azóta, hogy a Szlovák Labdarúgó-szövetség Játékvezetői Bizottsága (SZLSZ JB) elismerte Peter Kráľovič játékvezető csapatunkat sújtó ítéleteit az áprilisi DAC-Slovan összecsapáson, ismét a részrehajló játékvezetői síp a téma.
Klubunk ma hivatalosan panaszt emelt a SZLSZ Játékvezetői Bizottságánál Jozef Pavlík játékvezető vasárnapi nagyszombati rangadón mutatott ténykedése ellen. Véleményünk szerint a játékvezető hibái nagyban befolyásolták ellenünk a mérkőzés kimenetelét, az egész találkozón mutatott részrehajló bíráskodásával közvetlenül befolyásolta a végeredményt. (fcdac.sk)
A DAC kigyűjtötte a meccs nagy bírói tévedéseit. 0:20-nál Vida Kristopher megmozdulásért ítélt 11-est a szlovák bíró:
Átigazolások
Honvéd
Kiderült a spanyol edző neve
A Honvéd kispadjára az egyik esélyes név Pablo Alfaro, aki március óta a Gimnàstic vezetőedzője.
ETO / Puskás Akadémia
Borbélyékat ajánlgatják
Ki válthatja Vladimir Weiss-t a Slovan kispadján? - NB I-es jelöltek is lehetnek.
Honvéd
Feczkó sorsa függőben